Autoservis Praha 10- kompletní opravy/ servis/ údržba automobilů všech znacek. Zajištěn záruční i pozáruční servis, prohlídky a případné odstranění závady.
Příprava auta na STK i emise, opravy a výměny brzd (brzdové kotouče, brzdové destičky), oprava a dezinfekce autoklimatizace (výměna filtru, doplnění klimatizační kapaliny a případná oprava), výměna oleje + doplnění.
Oprava motoru, seřízení.
Zajištění opravy/ servis převodovek (mechanické převodovky, automatické převodovky), doplnění převodového oleje.
Autodiagnostika Praha 10 Autodiagnostika u značek osobních vozidel.
drobné, rychlé opravy, které nezdružují motoristy.
Pneuservis Praha 10: pneuservis - prodej a výměna pneu, vyvážení kol, výměna a prodej alu kol/ disků, seřízení.
Zajištěn autoservis, pneuservis a diagnostika s dlouholetou zkušeností opravujeme všechny značky aut do 3,5t.
Značky: FIAT, FORD, MAZDA, MERCEDES-BENZ, BMW, HONDA, MINI, MITSUBISHI, HYUNDAI, MOSKVICH, NISSAN, OLTCIT, CITROEN, ISUZU, OPEL, DACIA, IVECO, PEUGEOT, DAEWOO, DAF, DAIHATSU, KIA, LADA, RENAULT, RENAULT, SAAB, SEAT, SKODA, SMART, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, TRABANT, VOLVO, VW, WARTBURG.
Sídlo: Práčská, 101 00 Praha 10,


Autoservis Praha 10

Autoservis Praha 10, Hybner je servis s dlouholetou tradicí. Zabýváme se kompletní opravou a úpravou automobilů všech značek a typů, včetně motocyklů a dodávek. Dodáváme a montujeme jak díly originální, tak díly od různých výrobců za přijatelnější ceny a zákazník má vždy možnost výběru.
tuningové úpravy vozidel včetně konzultace a pomůžeme Vám tak najít nejvhodnější cestu úpravy Vašeho vozidla, ať už se jedná o auto-hifi, karosářské úpravy, zvyšování výkonu a mnoho dalšího. Zajišťujeme lakování karosářských dílů v boxu, částí interiéru, kompletní lakování vozu a lakování disků. Profesionální a osobní přístup k zákazníkovi je u nás samozřejmostí.

Pneuservis Praha 10- zákazníkům v pneuservisu nabízíme odbornou výměnu pneumatik (plášťů, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace opotřebených plášťů pro osobní, užitkové, Off Road, SUV. Poradíme s výběrem vhodných pneumatik na Váš vůz a zajišťujeme prodej nových i použitých pneu. Na našich strojích pravidelně měníme části, které přicházejí do styku s diskem, tzv. plastové patky. Můžete nám tedy bez obav svěřit i leštěné a čerstvě lakované disky bez obav o jejich poškození.
Sídlo: Minská 551/7, 101 00 Praha 10, . . . . . . . . . . . . .

Pneuservis Praha 10

Autodiagnostika Praha 10

<sklikReklama_50761>